F & T – stavební řezivo

Pořiďte si od nás obkladové či podlahové palubky

Využijte ke své práci kvalitní dřevěný materiál. Nabízíme široký výběr stavebního a truhlářského řeziva. Dodáváme obkladové i podlahové palubky, OSB desky, spárovky či KVH hranoly, specializujeme se na výrobu dveří a prodej palivového dřeva. Nabízíme ochranná napouštědla Remmers a Dřevosan.

  • Vražkov 170
  • 413 01 Vražkov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Truhlářské a stavební řezivo pro kutily i profesionály

Hledáte spolehlivého dodavatele stavebního řeziva či dřevěného materiálu pro truhlářskou výrobu? Navštivte provozovnu naší společnosti ve Vražkově u Roudnice nad Labem. Mezi naše spokojené zákazníky patří stavební firmy, truhláři, tesaři i domácí kutilové. Díky našemu odbornému poradenství si vyberete nejen vhodný materiál, ale i odpovídající opracování či povrchovou úpravu.

Pořiďte si u nás stavební prvky v podobě KVH hranolů, které se hodí na konstrukce dřevostaveb, střech, pergol a přístřešků či dětských lezení. Vybírat můžete z široké palety rozměrových variant. Standardně dodáváme hranoly v délce 13 metrů, rádi vám je však nařežeme na míru. Součástí našeho sortimentu jsou také klasické spárovky. Vyrábíme je ze smrkového, borového, dubového, jasanového či bukového dřeva. Naše nabídka zahrnuje také další typy stavebního řeziva – od podlahových či obkladových palubek, terasovek a lišt přes sloupky a fošny až po OSB desky – nebo výrobu dveří. Sháníte palivové dřevo? Obraťte se na nás. K dispozici máme dubové dřevo rovnané v bednách nebo volně sypané. Samozřejmostí je dovoz až na místo určení.

Přírodní vzhled interiéru: obkladové a podlahové palubky

Chystáte se proměnit interiér svého domu nebo bytu dřevěným obložením? Dodejte mu atraktivní a útulný vzhled s využitím našich obkladových či podlahových palubek o délkách 3–5 metrů a různé síle a šířce. Obkladové palubky skvěle izolují stěny či stropy, podlahové zase patří k nejtrvanlivějším podlahám vůbec. Jejich montáž je jednoduchá a rychlá. Pokud si u nás pořídíte i dveře v kombinaci smrk a borovice či schodiště třeba z jasanu, nebude mít váš interiér chybu.

Prodlužte životnost dřevěných prvků využitím spolehlivých chemických prostředků. V prodejním sortimentu naší firmy naleznete také lazury a ochranná napouštědla předních značek Remmers a Dřevosan. Chrání dřevo nejen před napadením dřevomorkou či červotočem, ale i před plísněmi. Navíc zdůrazní jemnou krásu dřeva a vy si užijte opravdové teplo domova.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0016:00
  • 8:0016:00
  • So 9:0011:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.